Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

byt 2+kk v OV,52 m2+lodžie+balkon+sklep

žádaná lokalita  

 novostavba z roku 2007

 lesy a louky v blízkém okolí

 

      REZERVOVÁNO   

 

 

Popis nemovitosti

Prodej slunného bytu 2+kk v Liberci       

Celková plocha: cca 65,5 m2 (výměra bytu 52 m2 + lodžie 4,7 m2 + balkon 4,4 m2 + sklep 4,4 m2)

Velmi příjemný a výjimečný byt v moderním bytovém domě z roku 2007. Dům stojí na vyvýšeném klidném místě v ulici Pod Rušičkou  nedaleko Parku Nové Vratislavice a na okraji luk a vzrostlé zeleně. Byt je umístěn v prvním (předposledním) patře cihlového domu. Vytápění a ohřev vody zajištěn kotelnou na plyn v domě.

Byt má na jihovýchod orientovaný prostorný pokoj s lodžii. na jihozápad orientovanou ložnici se vstupem na  krytý balkon s výhledem na letitou vzrostlou lípu. Předsíň nabízí vestavnou skříň s mnoha úložnými prostory. V bytě jsou plastová okna a v pokojích plovoucí podlahy. V ložnici orientované k jihozápadu je instalována klimatizace. K bytu náleží sklep i společný prostor na uložení jízdních kol a kočárků. V bytovém domě je jen 8 bytů a parkování u domu je pro vlastníky bytů zdarma.

Dispozice bytu 2kk zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, samostatnou toaletu, koupelnu a předsíň.

K zastávce MHD tramvaje a mateřské školce je to cca 400-500 m, k supermarketu Albert v Rochlicích 2 km jízdou autem. K nastěhování dle dohody. Byt je vhodný pro jednotlivce i páry. Dalším možným využitím je koupě bytu rodiči pro své děti a prozatímní využívání bytu k pronajímání.

Cena na vyžádání včetně realitních a právních služeb souvisejících s prodejem.

Bytový dům má energetickou třídu B - velmi úsporná !!

V případě více zájemců o koupi se nemovitost prodá nejvýhodnější nabídce.

 

Domluvte si prohlídku ještě dnes.

Pro více informací nebo prohlídku bytu mě, prosím, kontaktujte.

Ilustrativní půdorys 2D a 3D

3d

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI (PENB) : TŘÍDA B - VELMI ÚSPORNÁ

penb__b

DOMOVNÍ ŘÁD

domovni_rad_2kk_rusicka

CENA

 

 

   CENA na vyžádání   

WIKIPEDIE - VRATISLAVICE NAD NISOU

Vratislavice nad Nisou (německy Maffersdorf) je městská čtvrť, katastrální území o rozloze 1291,95 ha, a od roku 1991 také jediný městský obvod statutárního města Liberce. Rozkládají se na jihovýchodě území Liberce, mají 78 ulic a 1 276 adres. V současnosti zde žije přibližně 8 tisíc obyvatel. Od roku 1903 byly městysem, v roce 1980 byly připojeny k Liberci, od roku 1991 jsou samosprávným městským obvodem.

Historie

První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1360.[2]

Je pravděpodobné, že na území dnešních Vratislavic bylo souvislé osídlení již někdy ve 13. století, kdy bylo toto místo obydleno českými osadníky. První písemná zmínka o této osadě je však ze šedesátých let 14. století, kde je v knihách pražského arcibiskupství zmiňován zdejší kostelík. Tato původní osada stávala na levém břehu Nisy. Dnešní hlavní část městského obvodu na pravém břehu byla osídlena až v 16. století slezskými Němci, kteří zde založili vlastní nezávislou osadu. Tak zde vlastně byly v těsném sousedství dvoje Vratislavice: české se jménem Wratislawicz a německé se jménem Meffersdorf. Německé jméno bylo později zkomoleno na Maffersdorf a někdy po třicetileté válce přešlo i na českou část osady.

Ke jménu Vratislavice se obec vrátila až po sloučení obou částí 1. ledna 1901, kdy jej začala používat tamní česká menšina. Brzy po svém sloučení byla obec povýšena na městys (23. dubna 1903) a dostala svůj první znak. Jméno bylo oficiálně používáno po vzniku československé republiky (ovšem společně s německým názvem). Po roce 1945 a po vysídlení místních německých obyvatel se již používalo jen označení Vratislavice nad Nisou.

Deset let poté, co Vratislavice získaly nový (již druhý) znak, byly 1. července 1980 připojeny k Liberci jako jeho třicátá čtvrť. Po sametové revoluci se vratislavičtí obyvatelé pokoušeli opět osamostatnit, což vedlo k zřízení zvláštního městského obvodu, který začal oficiálně fungovat 1. července 1991.

Znaky městského obvodu

Dnes již neaktuální znak obce

Vratislavice používaly od roku 1906 městský znak, na kterém byly dvě ženy. Levá oděná v zelené symbolizovala levobřežní část Nisy jako zemědělskou oblast, pravá žena v červeném symbolizovala průmyslový charakter pravého břehu řeky. Znak byl Vratislavicím udělen Františkem Josefem I. čtvrt roku po jeho návštěvě obce.

Druhý znak získala obec v sedmdesátých letech 20. století. V levé části znaku byl tkalcovský člunek symbolizující výrobu koberců v místním závodě Bytex. Pravá strana obsahovala zřídlo vody zastupující Vratislavickou kyselku.

Protože však v roce 2006 již ani jeden z těchto podniků nevyráběl a symboly na městském znaku se tak staly pouhými ikonami bez obsahu, rozhodlo zastupitelstvo obce o návratu původního secesního znaku zobrazujícího dvě ženy. Tuto změnu také odsouhlasil Parlament České republiky.

Liberec-Vratislavice nad Nisou
Kyselka Vratislavice
Kyselka Vratislavice
Znak městské části Liberec-Vratislavice nad Nisou
znak
Lokalita
Status městský obvod
Statutární město Liberec
Okres Liberec
Kraj Liberecký
Historická země Čechy
Stát Česko Česko
Zeměpisné souřadnice
Základní informace
Počet obyvatel 8 935 (2021)[1]
Rozloha 12,92 km²
Katastrální území Vratislavice nad Nisou
Nadmořská výška 385 m n. m.
PSČ 463 11
Počet domů 1 417 (2021)[1]
Počet částí obce 1
Počet k. ú. 1
Počet ZSJ 10
Kontakt
Adresa úřadu MO Tanvaldská 50
463 11 Liberec
vratislavice@vratislavice.cz
Starosta Lukáš Pohanka (SLK)
 
Oficiální web: www.vratislavice.cz
Liberec-Vratislavice nad Nisou na mapě
Liberec-Vratislavice nad Nisou
Liberec-Vratislavice nad Nisou
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Benedikt Polák

 V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005.

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu a virtuální prohlídku 3D kamerou. Nabídky nemovitostí propaguji na realitních portálech a na sociálních sítích.

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF