Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

  PRODÁNO  

BYTOVÁ JEDNOTKA 3+1+B, 71 m2, OV

CIHLOVÝ DŮM PO ČÁSTEČNÉ REVITALIZACI

VÝBORNÁ DOSTUPNOST DO CENTRA

ATRAKTIVNÍ LOKALITA

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi hodnotný byt 3+1 s balkónem, výměra 71 m2. Byt v osobním vlastnictví je situován ve 3.patře cihlového bytového domu v ul. Františkovská v Liberci III-Jeřáb. Nespornou výhodou jsou silné cihlové zdi o síle 15 cm, 30 cm a více oddělující bytové jednotky, které zajišťují dokonalou zvukovou izolaci.Obvodové zdi domu jsou silné 45 cm(viz. níže přiložený stavební výkres ve formátu PDF). Další výhodou je klidná lokalita širšího centra s trojím rychlým nájezdem na dálnici směr Praha. Byt má vlastní komínový průduch s možností krbových kamen v bytě. Bonusem  je zabezpečení úklidu společných prostor najatou firmou.

Projekt tohoto domu byl vytvořen v r. 1957 v architektonickém ateliéru ing. Arch.Karla Hubáčka.Tento proslavený ateliér je podepsán i pod projektem liberecké dominanty-horského hotelu Ještěd.

Bytový dům má 4 přední vchody a je postaven ve tvaru písmene L při křižovatce ulic Františkovská a Metelkova; dům je po částečné rekonstrukci – má vlastní kotelnu, stoupačky vody a odpadů v plastu, plastová okna a vstupní dveře. Bytový dům má skvělé široké schodiště 140 cm, k dispozici je osobní výtah pro 3 osoby.Dům je klidný, má přívětivou atmosféru.V přízemních nebytových prostorech domu je ordinace dětského lékaře,výrobna dortů a zákusků a vyhlášené řeznictví.

K bytovému domu náleží vlastní oplocený dvůr s parkovištěm pro 22 aut, dětským hřištěm, lavičkami k posezení a prostorem pro sušení prádla. 

Byt je v původním udržovaném stavu.

Dispozice bytu: 3 samostatné pokoje, kuchyň s kuchyňskou linkou se dřezem a kombi plynovým sporákem, prostorná předsíň, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC a spíž. Příslušenství bytu tvoří 2 sklepní kóje v suterénu domu, je možné využívat společnou kočárkárnu ve druhém suterénu domu.

Výměry měřené laserem v m2:  byt 71,9 + balkon 1,7  + sklepy cca 3

kuchyň:  9,7, obývací pokoj:18,1, balkon: 1,7, předsíň: 9,6, koupelna: 2,7, WC: 1,0, spíž: 2,9, pokoj velký: 18,1, pokoj: 9,8 

Provozní náklady na bydlení včetně fondu oprav činí 5.211, -Kč + elektřina v bytě. Byt je vhodný pro rodiny i jednotlivce.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost – supermarket BILLA, restaurace, v budově FÚ kadeřnictví, kosmetika,masáže, manikúra, pedikúra, oční lékař, právníci a daňoví poradci, autobusové a vlakové nádraží, MHD Tram Na Rybníčku.

Byt je již vyklizen a připraven k okamžitému prodeji.

Prodejní cena  zahrnuje právní servis, notářskou úschovu kupní ceny, provizi pro RK a správní poplatek katastrálnímu úřadu.

PENB bytového domu je ve třídě "F".

Domluvte si prohlídku ještě dnes.

Ilustrativní půdorys 2D a 3D

2d

3d

Průkaz energetické náročnosti budovy(PENB)

 

 

penb_bd_frantiskovska

StavebnÍ plán 3.patra bytového domu

Stavební výkres:  3-_patro_-_sekce_1-2  

 

Bytová jednotka má na stavebním výkresu jednotlivé prostory vyznačeny takto:

Kuchyň:6-2  Obývací pokoj:2-3  Balkon:15  Předsíň:7-2  Koupelna:10-2  WC:11-2  Spíž: 9-2  Pokoj velký: 2-4  Pokoj: 5-2

Benedikt Polák

 V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005.

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu a virtuální prohlídku 3D kamerou. Nabídky nemovitostí propaguji na realitních portálech a na sociálních sítích.

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF