Byt Rychtářská

 

Prodej dr.bytu 1+1+L, Ruprechtice, Liberec

PRODÁNO

BYTOVÁ JEDNOTKA V DOBRÉM  STAVU IHNED K BYDLENÍ

PPROSTORNÝ VNITROBLOK MEZI DOMY

VÝBORNÁ LOKALITA RUPRECHTIC

VÝHLED NA JEŠTĚD

 

Popis nemovitosti

(převod družstevního podílu) pěkný slunný družstevní byt 1+1 + lodžie, celková užitná plocha 40,1 m2 (z toho byt 35,4 m2 + sklep 1.4 m2 + vlastní lodžie pod uzamčením v mezipatře 4,3 m2).Byt situován ve 4.podlaží/z 12 panelového domu v atraktivní lokalitě Liberec – Ruprechtice.

Výměry v m2: Kuchyň 13,5 pokoj 16,0 koupelna 2,0 WC 1,0 předsíň 2,9

Byt je v dobře udržovaném původním stavu,novější sanita v koupelně a na WC(viz reálné foto),plastová okna se žaluziemi a roletami.V pokoji původní zachovalé mozaikové parkety, v kuchyni a předsíni lino,v koupelně s WC dlažba. Výhodná orientace bytu - Jihozápad. Bytový dům je zateplen a po rekonstrukci střechy, stoupačky v plastu. Velmi dobře fungující bytové družstvo.

V domě je zaveden plyn na vaření,tento byt však využívá pro vaření elektřinu.(sklokeramická deska),do kuchyňské linky lze zapojit pračku a doplnit menší ledníčku.

Parkování u domu zdarma.Spousta zeleně a dostatek volného prostoru na vycházky ve vnitrobloku mezi bytovými domy.Výborná občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost MHD. Byt aktuálně nelze převést do osobního vlastnictví. Při koupi bytu možno využít hypotéční uvěr se zástavou jiné nemovitosti nebo platbou v hotovosti. Po zaplacení je možný převod bytu na nového uživatele cca do 14 dní.

Fotogalerie

Ilustrativní půdorys

Benedikt Polák

 

 

V oboru realitní činnosti jsem od roku 2005. Svou první realitní kancelář jsem založil  se společnicí a svou ženou v jedné osobě v roce 2009 na bázi národní frančízové licence.V současné době provozuji rodinnou realitní kancelář.

Bydlím a pracuji v Liberci. Zaměřuji se především na prodej bytů a domů na Liberecku a Jablonecku. Realizoval jsem několik prodejů bytů a domů i v Českém ráji na Turnovsku a ve Středočeském kraji.

Klientům rád zajišťuji i pronájímání  jejich investičních bytů a domů.

Práce realitního makléře mne opravdu baví a neustále udivuje svou rozmanitostí. Za mne hovoří počet prodaných nemovitostí a reference klientů.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mne kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontaktní formulář