Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Višňová Loučná

 

 

   2+1, podlahová plocha 89 m2, pozemek 2.170 m2      

Starobylá chalupa před rekonstrukcí, klidná lokalita

 

    PRODÁNO v nabídkovém řízení  

 

 

 

Popis nemovitosti

Představuji Vám starobylou přízemní chalupu s obytným podkrovím, která se nachází v osadě Loučná, v obci Višňová nedaleko Frýdlantu v Čechách. Má dispozici 2+1 s obytnou podlahovou plochou 89 m2; dům je částečně podsklepen a jeho součástí je chlév a stodola. 

V přízemí domu se po levé straně nachází kuchyně s původními kamny na tuhá paliva, kredencem, mycím stolem a posezením pro 4 lidi. Z kuchyně se vstupuje do ložnice. V podkroví se nachází jedna ložnice s nižším stropem, ve které se pohodlně ubytují 2–4 osoby. 

Do předsíně domu je přivedená voda plastovým potrubím samospádem ze studny, vzdálené od domu cca 30 m. Vodu lze po rekonstrukci studny, jejím vyčištění a chemickém rozboru vody používat jako pitnou. Hloubka studny je 3–4 metry. V domě nejsou rozvody vody a není zde vybudována koupelna.Nabízí se vybudování domácí vodárny a následně koupelny se splachovací toaletou v předsíni nebo v prostoru chléva. 

Elektřina má původní rozvody, napětí 220 V a 380 V. Rekonstrukce komínu s výměnou kouřovodu proběhla v roce 2009, dále byla v přízemí obytné části domu instalována plastová okna s mikroventilací a nové dveře předního vchodu.

Suchá toaleta je přistavěna k zadní obvodové stěně pří zadním vstupu do domu. Obvodové zdi o síle cca 60 cm jsou postaveny z kamene a pálených cihel. Střecha je pokrytá pálenými taškami „bobrovkami". 

Díky celkové rozloze pozemku se nabízí spousta možností dalšího využití volného prostoru – je tu dost místa na parkovací stání, pergolu i bazén, popř. příjezdovou cestu až k domu.S ohledem na současné vybavení je chalupa vhodná spíše k rekreaci než na trvalé bydlení. 

Chalupa se nachází u lesa na jižním svahu Sedlákovy hory s řídkou zástavbou asi 14 rodinných domů nebo chalup. Chalupa je celodenně osluněná. Nedaleké město Frýdlant s občanskou vybavenosti je v dosahu 20 minut jízdy autem.

Dům není v záplavové zóně.

V případě více zájemců bude dům prodán zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku.

 

 

 

 

 

PŮDORYSY

1np_opravene_rd_loucna

2np

sklep

 

 

Benedikt Polák

 V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005.

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu a virtuální prohlídku 3D kamerou. Nabídky nemovitostí propaguji na realitních portálech a na sociálních sítích.

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontakty

 

rsz_profi_foto_bp__u_pc_n3674  

Benedikt  Polák
tel.: +420 731 677 441
benedikt.polak@seznam.cz

 Jak mohu prodat i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

https://benediktpolak.cz/

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF