Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům Kryštofovo Údolí

 

Prodej Chalupy 4+1, Kryštofovo Údolí

    PRODÁNO      

CHALUPA PŘED REKONSTRUKCÍ EXTERIÉRU

INTERIÉR: NOVÁ KOUPELNA A KUCHYNĚ

VÝBORNÁ LOKALITA PRO REKREACI

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej chalupy 203 m², pozemek 9 101 m² Kryštofovo Údolí, okres Liberec

K prodeji se nabízí chalupa před rekonstrukcí o velikosti 4+1 (173 m2 podlahové plochy + kolna 30,6 m2) s velkým pozemkem 8.830 m2, z toho cca 2.215 m2 je rovina, a cca 6.615 m2 je svažitá zahrada orientovaná k jihozápadu. Přes pozemek zahrady vede obecní cesta, kterou využívá několik desetiletí pouze majitel chalupy.Chalupa je vedena v katastru nemovitostí jako rodinný dům s číslem popisným. Velmi oblíbená a žádaná lokalita - obec Kryštofovo Údolí je vzdálená cca 13 km od Liberce. 

Nemovitost postavená ve 2.polovině 19.století sestává v 1.NP z předsíně, velké obývací světnice, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a WC. Ve 2.NP(podkroví) jsou 3 pokoje a předsíň. 3.NP tvoří volný půdní prostor. 

Okna v přízemí jsou původní dřevěná dvojitá.Chalupa má za domem nepoužívaný sklep zapuštěný do svažitého terénu.Krytina střechy domu je z 50 % přírodní břidlice a z 50 % původní eternit. 

Chalupa nebyla využívána k trvalému bydlení, užívala se pouze sezónně (rekreačně),je po částečné rekonstrukci interieru - nová koupelna, a novější kuchyň.Výška stropu v podkroví je 175-180 cm. 

Vlastní studna s pitnou vodou(domácí vodárna s rozvodem vody) , vybíratelná jímka s trativodem. Možnost vybudovat čistírnu odpadních vod s dotací od obce.Elektřina 220 V/380 V.Ohřev vody elektrickým bojlerem.Vytápění elektrickými přímotopy a krbovými kamny v přízemní světnici s průduchem do podkroví. Vaří se na sporáku s propan – butanem.Na pozemku stojí sloup,ze kterého je možno se napojit na O2 internet a TV. 

Na pozemku se dále nachází dřevěná kůlna, která slouží jako sklad dřeva a dílna, v podstřeší kolny je seník. Před domem je pohodlný altán se zavedenou elektřinou.Hranici jedné strany zahrady tvoří potůček Rokytka. Na zadní zahradě a v prudkém svahu za domem roste několik stromů - Vlašských ořechů. 

V obci a blízkém okolí je možnost bohatého sportovního vyžití - turistika, cykloturistika, tenis, golf, koupaliště a nedaleké lyžování. Dále se zde nachází obecní úřad, pět hospod, kavárna, muzeum betlémů a orloj. Dále lesní školka s názvem Mraveniště. 

Je zde dobré vlakové a autobusové spojení do Liberce (MHD autobus č. 16 cca 300 m).Chalupa nebyla zatopena ani v roce 2010(stoletá voda).Dům je na klidném místě.Budete v blízkosti uklidňující přírody a přitom stále v dosahu krajského města Liberce.

V případě více zájemců o koupi rozhoduje nabídka s nejlepšími podmínkami.

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

1np_-_2d_floor_plan

2np_-_2d_floor_plan

Benedikt Polák

 V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005.

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu a virtuální prohlídku 3D kamerou. Nabídky nemovitostí propaguji na realitních portálech a na sociálních sítích.

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF