Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pozemek Zdelov

STAVEBNÍ POZEMEK V OBCI ZDELOV, OKRES RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - VODOVOD, KANALIZECE, ELEKTŘINA

CELKOVÁ VÝMĚRA 9.135 m2

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám příležitost koupě rozlehlého pozemku za výhodnou cenu na okraji obce Zdelov. Pozemek bude mít 3 části, a to stavební parcelu o rozloze přibližně 800 m², zahradu o rozloze 880 m² a pole/louku o rozloze 7 455 m². Tento pozemek se nachází 4 km od Borohrádku a 7 km od Kostelce nad Orlicí.

 

Pozemek je rovinatý a má rozměry přibližně 19 x 480 metrů. Dle územního plánu, který je aktuálně ve fázi schvalování, bude vhodný pro výstavbu rodinného domu. Tento pozemek nabízí skvělé možnosti trvalého nebo rekreačního bydlení s okrasnou i užitkovou zahradou.Zemědělskou část pozemku je možno využít pro samozásobitelské hospodaření nebo jej pronajmout pachtovní smlouvou soukromému zemědělci.

 

Na hranici pozemku jsou dostupné inženýrské sítě – vodovod, obecní kanalizace a elektřina. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta.

 

Tato nemovitost je zajímavá díky své poloze na východním klidném okraji obce nedaleko jehličnatého lesa. V samotné obci najdete velký rybník, sportovní areál s moderními sportovními kabinami, koupaliště, prodejnu potravin a pohostinství. Kulturní, společenský a sportovní život obce zajišťuje Sbor dobrovolných hasičů, Fotbalový oddíl FC Zdelov 1963 a Dámský spolek. Plná občanská vybavenost je k dispozici v obci Borohrádek nebo Kostelec nad Orlicí.

 

Obec Zdelov je obklopena přírodou a jehličnatými lesy, což nabízí mnoho možností pro turistiku a cykloturistiku v regionu Podorlicko. Okolní lesy jsou také rájem houbařů a sběračů borůvek. Tuto lokalitu ocení zejména zájemci hledající klidné bydlení s dostatkem prostoru a milovníci přírody.

 

Dle aktuálních informací byl vyhotovený nový územní plán pro obec Zdelov předán příslušnému stavebnímu úřadu a v průběhu cca 12 měsíců se očekává jeho konečné schválení.

 

Budoucí stavební pozemek je rovinatý, takže nebudete mít při stavbě domu vícenáklady na zemní práce.Nespornou výhodou je celodenní oslunění pozemku.

 

Dojezdová vzdálenost do Hradce Králové a Pardubic (34 km – autem 34´ a 38´), Rychnov nad Kněžnou(17 km, 20´), Litomyšl(39 km, 37´), Chrudim(40 km, 44´), Brno(128 km, 2:05 hod.),Olomouc(127 km, 1:40 hod.) Praha 142 km, 1:32 hod.

 

Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Rád vám poskytnu další informace a odpovím na vaše dotazy. 

Ulovte si pozemek v obci ZDE-LOV. Ulovit hodnotné nemovitosti můžete i v nedalekých Častolovicích, kde se také často loví.

 

    PRODÁNO     

 

 

Videoprohlídka

OBEC ZDELOV - zdroj WIKIPEDIE

Zdelovský rybník

Zdelovský rybník
Znak obce ZdelovVlajka obce Zdelov
znakvlajka
Lokalita
Status obec
Pověřená obec Kostelec nad Orlicí
Obec s rozšířenou působností Kostelec nad Orlicí
(správní obvod)
Okres Rychnov nad Kněžnou
Kraj Královéhradecký
Historická země Čechy
Stát Česko Česko
Zeměpisné souřadnice
Základní informace
Počet obyvatel 259 (2022)[1]
Rozloha 3,35 km²[2]
Katastrální území Zdelov
Nadmořská výška 292 m n. m.
PSČ 517 21
Počet domů 122 (2021)[3]
Počet částí obce 1
Počet k. ú. 1
Počet ZSJ 1
Kontakt
Adresa obecního úřadu Zdelov 44
517 21 Týniště nad Orlicí
zdelov@zdelov.cz
Starosta Ing. Jiří Dostál
 
Oficiální web: www.zdelov.cz

MAPA IS - VODOVOD a OBECNÍ KANALIZACE(PDF soubor)

Zdelov_vod_kan2

Benedikt Polák

 V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005.

K prezentaci nemovitostí využívám profesionální fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu a virtuální prohlídku 3D kamerou. Nabídky nemovitostí propaguji na realitních portálech a na sociálních sítích.

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu?

Neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.


Benedikt Polák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF