V oboru realitní činnosti pracuji od roku 2005. Svou první realitní kancelář jsem založil  se společnicí a svou ženou v jedné osobě v roce 2009 na bázi národní frančízové licence.

V současné době provozuji realitní kancelář pod značkou "Reality Polák".Bydlím a pracuji v Liberci. Zaměřuji se především na prodej bytů a domů v Liberci. 

K prezentaci nemovitostí využívám profi fotografie, 2D, 3D půdorysy, videoprohlídky, letecké záběry z dronu, virtuální prohlídku 3D kamerou, vizualizace aj. 

V roce 2021 jsem získal certifikát a oprávnění realizovat on-line elektronické aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Chcete prodat svou nemovitost bez starostí, rychleji, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu? Neváhejte mne kontaktovat, rád se s Vámi sejdu na konzultaci u dobré kávy nebo čaje.

Benedikt Polák
18 +
let zkušeností v oboru
250 +
spokojených klientů
250 +
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu-čaj a konzultaci zdarma. Vyslechnu vaše představy o prodeji, upozorním Vás na možná úskalí prodeje, poradím Vám se strategií prodeje a správně nastavenou cenou nemovitosti 

JDU S DOBOU

Při prodeji za co nejvyšší možnou cenu používám moderní nástroje prezentace a propagace vašich nemovitostí a spolupracuji s profesionály(fotograf, kameraman, dronař, právník aj.)

NERISKUJETE, RISKUJE MAKLÉŘ

Nic neplatíte, dokud vaši nemovitost neprodám. Odměněn jsem za hotovou práci.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení