Spolupráce s makléřem Benediktem Polákem byla velmi profesionální, vstřícná a skvělá. Měla jsem jistotu, že prodej bytu dopadne dobře. Děkuji a přeji mnoho sil do další práce.
Po několika obtížných a nepříjemných zkušenostech z jednání s pronajmutím své garsonky jsem se obrátila na makléře pana Benedikta Poláka. Byla jsem mile překvapena jeho ochotou a vůbec s celým průběhem jednání. Pan makléř zajistil inzerci na pronájem garsonky, prohlídky pro zájemce a také předběžný výběr podle mnou stanovených kritérií, včetně návrhu na znění smlouvy o pronájmu. Vše probíhalo v laskavé a klidné atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Služby takové kvality obvykle nebývají samozřejmostí, oceňuji vysokou profesionalitu pana makléře Benedikta Poláka a odpovědně jeho realitní kancelář doporučuji.
Dobrý den pane Poláku, Vašimi makléřskými službami jsem byla překvapena a spokojena. Po doporučení paní notářky obrátit se na Vás ohledně prodeje nemovitosti, jsme již během dvou měsíců podepisovali s kupujícím smlouvu o prodeji apartmánu. Rovněž jste dosáhl relativně rychlého prodeje mého bytového domu. Prodej bytového domu probíhá samozřejmě jinak než prodej rodinného domu, věc je mnohem složitější. V obou případech jsem oceñovala Vaši ochotu, obětavost a neúnavnost. Děkuji Vám za Vaši práci.
Asi před rokem jsme se sestrou prodávaly byt, jako dědictví po mamince. Byl nám doporučen pan Polák - realitní makléř. Se službami realitního makléře pana Benedikta Poláka jsme byly velice spokojené.Setkaly jsme se s ochotou, poradenstvím, vstřícností a vždy s profesionálním jednáním. Děkujeme Juklíčková Eva a Trojanová Marie, Liberec
Profesionální jednání, individuální přístup. Maximální spokojenost. Doporučuji.
Rychlé jednání,příjemná osobní kunzultace,webová prezentace,vyřízení veškeré agendy s převodem služeb.Realitní kancelář vřele doporučuji.
Profesionální jednání, ochota, serióznost, poradenství.
Krásný večer pane Poláku, k vašim realitním a právním službám mohu sdělit, že jsme byli s manželem velmi mile překvapeni vaším lidským a profesionálním přístupem. Zároveň velmi oceňujeme váš zájem o klienta a celkově jsme byli s vašimi službami na 100% spokojeni. Rychlé, spolehlivé, čestné a profesionální jednání. Bylo nám potěšením využít vašich služeb a určitě budeme odkazovat i další potencionální klienty.
Se službami jsem byla velice spokojena,musím pochválit osobní přístup ke klientovi,snahu řešit problémy týkající se prodeje nemovitostí. Dále rychlost, zodpovědnost a snahu usnadnit mi vše ,co souviselo s realizací prodeje. Doporučuji . Přeji hezké dny. JH
Dobrý den, pane Poláku, se službami vaší realitní kanceláře jsem byla spokojená. Vše probíhalo přesně dle předchozí domluvy a Vy jste byl vždy vstřícný. Děkuji Vám a přeji hodně zdraví. Petra Novotná
Pan Polák nám vždy pomohl najít řešení pronájmu bytu velmi rychle, efektivně a ke spokojenosti naší, tak i nových nájemníků. Jednání bylo vždy korektní, transparentní a velmi příjemné. Určitě můžeme doporučit.
Při nákupu nemovitosti s realitní kanceláří pana Benedikta Poláka jsme se cítili podobně, jako v autobuse na dovolenou s dobrým řidičem. Byli jsme dovezeni do cíle s minimem úsilí z naší strany. To je přesně ta služba, kterou očekáváme od realitního makléře.
Měli jsme chalupu v Raspenavě u řeky Smědé. Rozhodli jsme se ji prodat a oslovili jsme pana Poláka. Nabídka prodeje naší chalupy byla záhy umístěna na webových stránkách a realitních portálech. Bylo až neuvěřitelné, že se během dvou měsíců chalupa prodala. A to jen díky vstřícnosti, kvalitnímu popisu objektu a aktivitě pana Poláka. Oslovili jsme tuto realitní kancelář i při prodeji další nemovitosti v Hejnicích, a rovněž jsme byli velmi spokojeni. Všem naším přátelům tuto realitní kancelář doporučujeme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení