Rychlé jednání,příjemná osobní kunzultace,webová prezentace,vyřízení veškeré agendy s převodem služeb.Realitní kancelář vřele doporučuji.
Chtěla bych vyjádřit naprostou spokojenost s prací manželů Polákových. Moji nemovitost prodali neuvěřitelně rychle, od začátku až do konce s profesionálním přístupem, slušností a precizní prací. Velmi si vážím lidského přístupu manželů, byla radost s takovými lidmi spolupracovat. Přeji mnoho úspěchů v další práci a hodně zdraví. M. Frenzelová
Manželé Polákovi nám vždy pomohli najít řešení pronájmu bytu velmi rychle, efektivně a ke spokojenosti naší, tak i nových nájemníků. Jednání bylo vždy korektní, transparentní a velmi příjemné. Určitě můžeme doporučit.
Krásný večer pane Poláku, k vašim realitním a právním službám mohu sdělit, že jsme byli s manželem velmi mile překvapeni vaším lidským a profesionálním přístupem. Zároveň velmi oceňujeme váš zájem o klienta a celkově jsme byli s vašimi službami na 100% spokojeni. Rychlé, spolehlivé, čestné a profesionální jednání. Bylo nám potěšením využít vašich služeb a určitě budeme odkazovat i další potencionální klienty.
Při nákupu nemovitosti s realitní kanceláří pana Benedikta Poláka (Polireal) jsme se cítili podobně, jako v autobuse na dovolenou s dobrým řidičem. Byli jsme dovezeni do cíle s minimem úsilí z naší strany. To je přesně ta služba, kterou očekáváme od realitního makléře.
Po několika obtížných a nepříjemných zkušenostech z jednání s pronajmutím své garsonky jsem se obrátila na makléře pana Benedikta Poláka. Byla jsem mile překvapena jeho ochotou a vůbec s celým průběhem jednání. Pan makléř zajistil inzerci na pronájem garsonky, prohlídky pro zájemce a také předběžný výběr podle mnou stanovených kritérií, včetně návrhu na znění smlouvy o pronájmu. Vše probíhalo v laskavé a klidné atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Služby takové kvality obvykle nebývají samozřejmostí, oceňuji vysokou profesionalitu pana makléře Benedikta Poláka a odpovědně jeho realitní kancelář doporučuji.
Se službami jsem byla velice spokojena,musím pochválit osobní přístup ke klientovi,snahu řešit problémy týkající se prodeje nemovitostí. Dále rychlost, zodpovědnost a snahu usnadnit mi vše ,co souviselo s realizací prodeje. Doporučuji . Přeji hezké dny. JH
Měli jsme chalupu v Raspenavě při břehu řeky Smědé. Rozhodli jsme se ji prodat a oslovili jsme manžele Polákovy. Nabídka jejich realitní kanceláře na prodej naší chalupy byla záhy umístěna na jejich webových stránkách a realitních portálech. Bylo až neuvěřitelné, že se během dvou měsíců chalupa prodala. A to jen díky vstřícnosti, kvalitnímu popisu objektu a obětavosti Polákových. Velmi si vážíme jejich spolupráce, oslovili jsme je i při prodeji další nemovitosti v Hejnicích, a rovněž jsme byli velmi spokojeni. Všem tuto realitní kancelář doporučujeme a také jsme už doporučili i našim přátelům.
Dobrý den pane Poláku, Vašimi makléřskými službami jsem byla překvapena a spokojena. Po doporučení paní notářky obrátit se na Vás ohledně prodeje nemovitosti, jsme již během dvou měsíců podepisovali s kupujícím smlouvu o prodeji apartmánu. Rovněž jste dosáhl relativně rychlého prodeje mého bytového domu. Prodej bytového domu probíhá samozřejmě jinak než prodej rodinného domu, věc je mnohem složitější. V obou případech jsem oceñovala Vaši ochotu, obětavost a neúnavnost. Děkuji Vám za Vaši práci.
Asi před rokem jsme se sestrou prodávaly byt, jako dědictví po mamince. Byl nám doporučen pan Polák - realitní makléř. Se službami realitního makléře pana Benedikta Poláka jsme byly velice spokojené.Setkaly jsme se s ochotou, poradenstvím, vstřícností a vždy s profesionálním jednáním. Děkujeme Juklíčková Eva a Trojanová Marie

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení