Asi před rokem jsme se sestrou prodávaly byt, jako dědictví po mamince. Byl nám doporučen pan Polák - realitní makléř. Se službami realitního makléře pana Benedikta Poláka jsme byly velice spokojené.Setkaly jsme se s ochotou, poradenstvím, vstřícností a vždy s profesionálním jednáním. Děkujeme Juklíčková Eva a Trojanová Marie
Dobrý den pane Poláku, Vašimi makléřskými službami jsem byla překvapena a spokojena. Po doporučení paní notářky obrátit se na Vás ohledně prodeje nemovitosti, jsme již během dvou měsíců podepisovali s kupujícím smlouvu o prodeji apartmánu. Rovněž jste dosáhl relativně rychlého prodeje mého bytového domu. Prodej bytového domu probíhá samozřejmě jinak než prodej rodinného domu, věc je mnohem složitější. V obou případech jsem oceñovala Vaši ochotu, obětavost a neúnavnost. Děkuji Vám za Vaši práci.
Rychlé jednání,příjemná osobní kunzultace,webová prezentace,vyřízení veškeré agendy s převodem služeb.Realitní kancelář vřele doporučuji.
Krásný večer pane Poláku, k vašim realitním a právním službám mohu sdělit, že jsme byli s manželem velmi mile překvapeni vaším lidským a profesionálním přístupem. Zároveň velmi oceňujeme váš zájem o klienta a celkově jsme byli s vašimi službami na 100% spokojeni. Rychlé, spolehlivé, čestné a profesionální jednání. Bylo nám potěšením využít vašich služeb a určitě budeme odkazovat i další potencionální klienty.
Manželé Polákovi nám vždy pomohli najít řešení pronájmu bytu velmi rychle, efektivně a ke spokojenosti naší, tak i nových nájemníků. Jednání bylo vždy korektní, transparentní a velmi příjemné. Určitě můžeme doporučit.
Po několika obtížných a nepříjemných zkušenostech z jednání s pronajmutím své garsonky jsem se obrátila na makléře pana Benedikta Poláka. Byla jsem mile překvapena jeho ochotou a vůbec s celým průběhem jednání. Pan makléř zajistil inzerci na pronájem garsonky, prohlídky pro zájemce a také předběžný výběr podle mnou stanovených kritérií, včetně návrhu na znění smlouvy o pronájmu. Vše probíhalo v laskavé a klidné atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Služby takové kvality obvykle nebývají samozřejmostí, oceňuji vysokou profesionalitu pana makléře Benedikta Poláka a odpovědně jeho realitní kancelář doporučuji.
Při nákupu nemovitosti s realitní kanceláří pana Benedikta Poláka (Polireal) jsme se cítili podobně, jako v autobuse na dovolenou s dobrým řidičem. Byli jsme dovezeni do cíle s minimem úsilí z naší strany. To je přesně ta služba, kterou očekáváme od realitního makléře.
Se službami jsem byla velice spokojena,musím pochválit osobní přístup ke klientovi,snahu řešit problémy týkající se prodeje nemovitostí. Dále rychlost, zodpovědnost a snahu usnadnit mi vše ,co souviselo s realizací prodeje. Doporučuji . Přeji hezké dny. JH
Měli jsme chalupu v Raspenavě při břehu řeky Smědé. Rozhodli jsme se ji prodat a oslovili jsme manžele Polákovy. Nabídka jejich realitní kanceláře na prodej naší chalupy byla záhy umístěna na jejich webových stránkách a realitních portálech. Bylo až neuvěřitelné, že se během dvou měsíců chalupa prodala. A to jen díky vstřícnosti, kvalitnímu popisu objektu a obětavosti Polákových. Velmi si vážíme jejich spolupráce, oslovili jsme je i při prodeji další nemovitosti v Hejnicích, a rovněž jsme byli velmi spokojeni. Všem tuto realitní kancelář doporučujeme a také jsme už doporučili i našim přátelům.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení